Nasz zespół


Lucyna – wulkan energii, ciekawa świata, często w podróży. Kobieta godna naśladowania. Osiągnęła w życiu wiele (dr nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, nauczyciel akademicki, autorka 30 publikacji z dziedziny muzyki
i psychologii).  Żyje pełnią życia i wciąż stawia przed sobą nowe wyzwania. W ośrodku prowadzi zajęcia
z muzykoterapii, terapię gongami i misami tybetańskimi, reiki, dwupunkt.

Agnieszka –  jej pasja to hodowla ptaków i obserwacja przyrody – efekty są widoczne na zdjęciach zamieszczonych na naszej stronie. Anatomia i fizjologia człowieka również nie są jej obce z racji zawodu który wykonuje.
W ośrodku zajmuje się masażem klasycznym, leczniczym.
Grzegorz – optymista, poszukiwacz, piękny wewnętrznie (i nie tylko!!!). Szukał swojej ścieżki w Indiach, gdzie poznał tajniki masażu oraz medytacji. W ośrodku zajmuje się masażem Lomi-lomi, kamieniami, medytacją, sztuką oddechu. Terapia manualna to również jego pasja potwierdzona wieloma certyfikatami.
Gosia – absolwentka AWF w Warszawie, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością sporty siłowe, medalistka Mistrzostw Polski w Kulturystyce. Poprowadzi dla Państwa trening autorski
z zakresu ćwiczeń wzmacniających.

Basia – dyplomowana kosmetyczka, masażystka z 25 letnim stażem. Pasjonatka i propagatorka medycyny i filozofii starochińskiej, która traktuje człowieka jako cząstkę wszechświata, od którego w każdej chwili swego życia otrzymuje energię życia – qi. Propaguje Qi gong, chińską metodę na łagodzenie stresu i poprawę samopoczucia. Qi gong to samouzdrawianie poprzez przywrócenie utraconej harmonii wewnętrznej, harmonii społecznej jak i harmonii z naturą. Polega na przywracaniu równowagi naturalnych funkcji organizmu.

Cytat z Księgi Żółtego Cesarza

„Jeśli osiągniesz stan doskonałego wyciszenia,

uspokoisz rozbiegane myśli, energia będzie prawidłowo

krążyć po wszystkich meridianach ciała.

Wówczas i krew będzie prawidłowo odżywiać całe ciało.

W takich warunkach choroba się nie pojawi,

gdyż nie ma skąd się wziąć”

Karolina – jest dyplomowaną pielęgniarką. Uwielbia sport, trenuje karate shotokan i fitness, pływa, nurkuje, gra w tenisa, biega jest członkiem Towarzystwa opieki nad zwierzętami. W ośrodku zapewni Państwu specjalistyczną opiekę. Prowadzi również autorskie zajęcia z fitness.

Ania -z wykształcenia finansista, z zawodu bibliotekarz, z pasji naturoterapeuta.Każda roślina, każde zwierzę nawet mały kamyczek – wszystko co nas otacza jest nam potrzebne i tworzy nierozerwalną całość, której jesteśmy częścią. Ponieważ kocham naturę wykorzystuję w pracy z ludźmi naturalne sposoby leczenia. Litoterapia (leczenie energią kamieni), Sylwoterapia (leczenie energią drzew), Elektropunktura( leczenie zaburzonych meridian) – to moje ulubione tematy. Posiadam II stopień Reiki. Praktykuję jogę, medytuję uważność. Każdy dzień zaczynam od błogosławieństwa, ponieważ błogosławieństwo życia i wszystkiego w czym ono się przejawia, powoduje iż zaczynamy żyć spełnieni i w obfitości.

Ada -absolwentka uczelni artystycznej kierunek Architektura Wnętrz . Upiększanie natury to jej pasja-pomoże Państwu dobrać makijaż oraz kolorystykę ubioru zgodnie z porami roku w zależności od energii, która dominuje w danym okresie Waszego życia. Posiada również doświadczenie poparte certyfikatem w zagęszczaniu rzęs metodą 1:1 , oraz fantazyjnym malowaniu paznokci hybrydami . Zapraszamy do skorzystania z jej usług.

Robert O. - czarujący, magiczny, spontaniczny a zarazem wyciszony . Ciekawe inicjatywy, nowe pomysły, twórczość, kreatywność- dużo jeszcze można by  o nim mówić. Jego specjalność to masaże. Witajcie w Magii Żywiołów, której twórcą i wykonawcą jest Robert  .

Robert K. – Instruktor Fitness (specjalność ćwiczenia siłowe), Trener Personalny, Instruktor Terapii Uzależnień , Specjalista Dietetyki i Suplementacji.  Uwielbia gotować, w Ośrodku prowadzi warsztaty zdrowego odżywiania oraz treningi personalne.

Share This